TuRKiShPoWeR Paylaşım Platformuna Hoş Geldiniz!!!
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Uuuye
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Uuuye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumun İçi Ziyaretçilere Kapalıdır Lütfen Üye Olunuz!!!

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kontrol Paneli
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D User-onlineProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_contact_msnm Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_contact_pm Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_contact_www
Gözlenmiş Konular
Deface Bölümünü Görmek İçin Yapılacak Ödeme Adresi
 Deface Bölümü Ödeme Sayfası
Bu Linkten Sitemize Ödeme Yaptıktan Sonra Adilx05'e Pm Atın Ve Deface Bölümü Üyeliğinizi Açalım!!!
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Namaz Vakitleri
En son konular
» Cs 1.6 Sxe 12.3 Fix5 Wall Hack
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2013 3:05 am tarafından hamido0506

» Angry Birds Rio ( Serinin İkinci Oyunu ) !!!
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeC.tesi Ağus. 25, 2012 10:03 pm tarafından Bugra05

» Photoshop Cs 4 Full!!!
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimePerş. Ağus. 16, 2012 9:42 pm tarafından Adilx05

» Neden Bilgisayarda "Con" İsimli Dosya Oluşturamayız?
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeÇarş. Tem. 11, 2012 5:16 pm tarafından Adilx05

» Idman V6.11
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 10:51 pm tarafından Adilx05

» Gratuitous Tank Battles [ 78 MB ] Strateji Torrent
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 10:49 pm tarafından Adilx05

» Dead Island ( 2011 ) Torrent
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimePaz Haz. 24, 2012 10:49 pm tarafından Adilx05

» Sherlock Holmes 2: Gölge Oyunları
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeC.tesi Haz. 23, 2012 1:34 am tarafından metehan

» Torrent İle Dosya İndirmek
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimePerş. Haz. 07, 2012 8:50 pm tarafından Adilx05

» Dead Island Co-Op Kurulumu %100 Çözüm
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2012 4:54 am tarafından Adilx05

» Island Defense (Strateji) Torrent
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2012 12:43 am tarafından Adilx05

» Squids (Strateji) Torrent
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2012 12:42 am tarafından Adilx05

» Max Payne 3 ( Full Torrent )
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2012 12:30 am tarafından Adilx05

» Priest ( Kutsal Savaşçı ) Türkçe Dublaj
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 5:39 am tarafından Adilx05

» Sherlock Holmes 1 [ 360 Px ]
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimePtsi Mayıs 28, 2012 6:00 am tarafından Adilx05

» M Bot Cracked [ V Sro ]
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2012 4:01 am tarafından Adilx05

» Dragonball Evolution [ Full HD ]
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimePaz Nis. 29, 2012 4:31 am tarafından Adilx05

» Thor Türkçe Dublaj [Tek Part]
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2012 5:11 am tarafından Adilx05

» G.O.R.A. [HQ] Tek Parça
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimePaz Nis. 22, 2012 6:07 am tarafından Adilx05

» Arog HQ [ Full Film ]
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimePaz Nis. 22, 2012 6:06 am tarafından Adilx05

Facebook Sayfamız
Turkish Power

Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D

YazarMesaj
Adilx05
Yöneticiler
Yöneticiler
Adilx05

Boğa Rep Puanı : 8
Doğum tarihi : 09/05/94
İş/Hobiler : Hacker
Lakap : Adilx

Kişi sayfası
+Rep:
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Left_bar_bleue1903/1903Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Empty_bar_bleue  (1903/1903)
Hafif Ceza Uyarısı:
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Left_bar_bleue0/3Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Empty_bar_bleue  (0/3)
Orta Ceza Uyarısı:
Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Left_bar_bleue0/3Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Empty_bar_bleue  (0/3)

Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Empty
MesajKonu: Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D   Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 5:06 am

Arrow “Eğer sigarayı bırakırsan daha iyi tat alırsın”

Belki olabilir Ama ben gene de tat alabiliyorum Ayrıca lokantalarda her tabaktan sonra sigara içenlere bakılırsa tek tat alabilen ben değilim

Arrow “Sabah kalkar kalkmaz sigara içme”

İyi de niye? En güzel sigara ilk sigaradır İçmezsem uyanamıyorum

Arrow “Sigara çok pahalı, parayı ona vereceğine biriktirsene”

Hayatta bir bu zevkim var? Başka ne yapıyorum ki? Bana zevk veren bir şeye niye para harcamayacakmışım?

Arrow “Sigara sağlığın için çok zararlı”

Ben o kadar uzun zamandır içmiyorum ki, risk yaşlanınca çıkar ortaya Ayrıca sağlığa zararlı bir sürü şey var Hayat nasıl olsa bitecek ·

Arrow “Çok kötü bir alışkanlık”

Sigara içmeyen birine öyle geliyor olabilir Ama bana göre çok güzel bir alışkanlık

Arrow “Çok fazla sigara içiyorsun”

Ne var yani? Bir sürü aşırı yemek yiyen, çok fazla alkol alan ya da çok konuşan insan varBen onlara bir şey diyor muyum?

Sigara Sigara Sigara Sigara Sigara Zuhaha Zuhaha Zuhaha
http://www.turkish-power.tr.cx

Sigara Tiryakilerinin En Çok Duyduğu Cümleler :D
1 sayfadaki 1 sayfası